Megközelítés:
Javasolt útvonal:  
 

D-Link DEM-310GT (DEM-310GT)

2000 óta az élvonalban - 3x Ország Boltja 1. helyezett

16 655 Ft
Raktáron
irány a bolt »
pcland.hu
 

D-link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all (DEM-310GT)

16 530 Ft
+ 1 490 Ft szállítási díj
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
focuscamera.hu
 

D-link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

Gyorsaság, megbízhatóság 2013-ban Ország boltja minőségi díj

16 560 Ft
+ 1 490 Ft szállítási díj
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
firstshop.hu

További ajánlataink

 

D-Link DEM-310GT modul

Ország Boltja 2018 Népszerűségi díj I. helyezett
16 375 Ft
Részletek a boltban
irány a bolt »
pcx.hu
 

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all (DEM-310GT) (D-Link_DEM-310GT)

16 579 Ft
+ 790 Ft szállítási díj
Részletek a boltban
irány a bolt »
logicit.hu
 

D-Link DEM-310GT 10/100/1000Mbps 2 portos switch modul

Ország Boltja 2018 Minőségi díj I. helyezett
16 590 Ft
+ 990 Ft szállítási díj
Részletek a boltban
irány a bolt »
aqua.hu
 

D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex) (DEM-310GT)

16 904 Ft
Raktáron
irány a bolt »
goldenit.hu
 

D-LINK DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex) (DEM-310GT)

17 490 Ft
Részletek a boltban
irány a bolt »
ipon.hu
 

D-link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all (DEM-310GT)

23 570 Ft
+ 1 969 Ft szállítási díj
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
bevachip.hu
 

D-LINK DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex) (DEM-310GT)

23 871 Ft
+ 1 390 Ft szállítási díj
Raktáron
irány a bolt »
easy-shop.hu
 

D-Link DEM-310GT

24 638 Ft
+ 1 800 Ft szállítási díj
Raktáron
irány a bolt »
itcapital.hu
 

D-Link SFP LC Optikai modul D-Link DEM-310GT

26 770 Ft
+ 1 090 Ft szállítási díj
Szállítás: max 1 hét
irány a bolt »
arumania.hu
 

D-link DEM-310GT (DEM-310GT)

31 399 Ft
+ 1 400 Ft szállítási díj
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
hik-online.hu
Termékleírás
Mini GBIC átalakító, 1000BaseLX (LC-Duplex) max. 550m. 1x 1000 Mbit egymódusú üvegszálas LX (LC-Duplex) port, egymódusú üvegszálas 9/125Âľm 5km-ig, Full Duplex, 802.3x Flow-Control, Hot-Swappable. A következő termékekhez illeszkedik:- DES-3250TG- DES-3224TGR- DES-3312SR- DGS-1216T- DGS-1216T- DGS-3224SR- DGS-3224Sri- DES-6500* LC 1000 Mbit üvegszálas LX port (IEEE 802.3z standard)* Full-Duplex üzemmódban 2000Mbit. * 802.3x Flow-Control támogatás. * Hot-Swappable. * IEEE 802.3z. * IEEE 802.3x Flow-Control. * Egymódusú üvegszálas 9/125Âľm 5km-ig. Így is ismerheti: DEM 310 GT, DEM310GT, DEM 310GT, DEM-310 GT
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.